Gebruikers-reglement inleverbus

Is de bib gesloten en wil je je geleende artikelen toch terugbrengen? Dan kun je terecht bij de inleverbus. Natuurlijk hangen hier enkele regels aan vast.

Hier vind je het gebruikersreglement van de inleverbus:

Inleveren via de inleverbus gebeurt op de verantwoordelijkheid van de lener. Het volledige dienstreglement blijft van kracht.

De inlevering wordt pas de eerstvolgende opening geregistreerd. Eventuele boetes worden berekend vanaf het moment dat de materialen ingescand zijn. Het kan dus zijn dat je een boete krijgt, denk bijvoorbeeld aan verlofperiodes en brugdagen.

Gebruik de inleverbus enkel buiten de openingsuren. Als de bib open is, kom je de boeken binnen afgeven.

In de inleverbus mag je tijdschriften, dvd's en boeken inleveren. Ook materialen die je uitleende in de schoolbib van Poppel of Weelde.

Controleer zeker dat de materialen volledig zijn en alle bijlagen aanwezig zijn (schijfje, kaarten, patronen, ...).

Zorg ervoor dat de materialen goed gesloten zijn, eventueel met een elastiek.

Controleer of alle materialen goed naar beneden gegleden zijn.

Materialen die je nog thuis hebt, worden niet automatisch verlengd. Je kan dit zelf via 'Mijn Bibliotheek'.

Eventuele boetes worden afgerekend bij het eerstvolgende bezoek.

Eventuele beschadigingen of ontbrekende stukken zullen afgerekend worden bij het eerstvolgende bezoek.

Als je nog vragen hebt, mag je altijd contact opnemen met ons team.

Wij wensen je veel leesplezier toe!